بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل خودرو ها

🔴 بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل خودرو ها

▪️ثبت‌نام کنندگان نسبت به بدتعهدی گروه خودروسازی سایپا گله دارند. این درحالی است که رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو هم می‌گوید: تحویل خودروها به موقع نیست اما بازه زمانی تحویل خودروها به شهرستان‌ها نسبت به سال گذشته کمتر شده است.

▪️هر روز هم که می‌گذرد هزینه تولید برای خودروسازان بیشتر می‌شود و با این حال، با فروش ویژه‌های جدید این خودروسازان، حجم تعهدات آنها مکررا در حال تغییر است.

▪️آن طور که آمارهای پنج ماه نخست ۱۳۹۸ نشان می‌دهد ۳۲۰ هزار و ۳۳۹ دستگاه در پنج ماهه امسال از سوی خودروسازان تولید شده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۷ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

▪️سردرگمی متقاضیان شرکت خودروسازی سایپا ادامه دارد؛ به نظر می‌رسد زمان مشخصی هم برای تحویل خودروهای مردم از سوی شرکت‌ها و نمایندگی‌ها تعریف نمی‌شود. در این شرایط مردم برای دسترسی به دریافت حقوق‌ خود از شرکت‌های خودروسازی چه باید کنند؟

▪️یکی از مشتریان درباره عدم تحویل به موقع سایپایی‌ها می‌گوید: «خودروی مورد نظر را در اسفند ماه تکمیل وجه کردیم و سایپا نیز در طرح فروش اعتباری دعوت نامه داده‌. قرار بود ۱۰۵ روزه خودروی ثبت نام شده را تحویل دهند اما حالا ۱۶۵ روز از موعد قرار آنها گذشته است.»

▪️یکی از نمایندگی‌های سایپا درباره علت تاخیر تحویل خودرو به تجارت‌نیوز می‌گوید: کمبود قطعه باعث شده که خودروهای تولید شده ناقص به انبارها هدایت شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *